Fatih Doğru

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak 1994 yılından bu yana çeşitli grup şirketlerinde Muhasebe, Finans koordinatörlüğü, İşletme Müdürlüğü, Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi pozisyonlarda görev aldıktan sonra imalat, sanayi, yurtiçi ve yurtdışı inşaat ve taahhüt, toptan ve perakende ticaret, transit ticaret, ithalat ve ihracat sektörlerinde edindiği 
tecrübeyi danışmanlık yaparak diğer işletmelere de taşımaya karar vermiştir.  

Engin bilgisi ve çevresi ile iş ortaklarımıza teori ve pratiği birleştirerek ön göremedikleri finansal ve yönetimle ilgili konularda destek olmaktadır. 

Elif Farukoğlu

Haydarpaşa Lisesi'nde ve İstanbul Üniversitesi'nde eğitimlerini tamamlamıştır. 2010 yılında dış ticaret üzerine kendi girişimini başlatmıştır. 

2005 -2007 yılları arasında Ali Kirman tarafından verilen satış eğitimlerine,

2013 yılında Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen ve 3 ay süren 10.000 kadın girişimci projesine katılmıştır. 

2017 yılında ise TTI Success Insights tarafından verilen Odyssey Danışılan Danışman programına katılarak OCC (Odyssey Certified Consultant) sertifikası  almıştır. 

2018 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Altan Özen işbirliği ile düzenlenen Sistemsel Koçluk Sertifika programından mezun olmuştur. Daha sonra Kariyer Koçluğu alanında uzmanlık eğitimi almıştır. 

POY(Points-of-you) Koçluk Oyunu ve Şiddetsiz İletişim NFZ (No Fault Zone) Oyunu ile koçluk yapmakta, Mindmap (Zihin Haritası) eğitimi vermektedir. 

İzmir JCI, Uğur Böcekleri ve Buğday Derneği gönüllü üyesidir.  

2019 JCI İş'te Dijital  Kadınlar Projesi tasarım ekibinde gönüllü olarak projenin gerçekleştirilmesi için destek olmakta ve blog yazmaktadır.

Toplumsal cinsiyet eşitliğine farkındalık yaratmak amacıyla Sistemsel Koçlarla birlikte "Evde İş Bölümü"ne destek için bir instagram sayfası vardır. Kadın çalışan ve girişimci olmanın getirdiği zorlukları tecrübe ettiğinden aynı dertlerle sahip çalışan ve girişimcilere, iş insanlarına, yöneticilere, kariyerini planlamak isteyenlere koçluk ve danışmanlık hizmeti sunarak gelişimlerine destek olmaktadır. 

© 2023 by Efe Coaching.